Kim jesteśmy?

Centrum Edukacji EDUS jest placówka oświatową specjalizującą się w kształceniu ogólnym i zawodowym od 1997r. W naszej ofercie edukacyjnej znajdziecie Państwo Liceum dla Dorosłych, Szkołę Policealną oraz kursy przygotowujące do matury, szkolenia komputerowe, językowe oraz zawodowe. Nasze placówka zarządzana jest w sposób nowoczesny i przemyślany. Każdy z naszych słuchaczy uczy się z nami bezstresowo w przyjaznej atmosferze. Założycielami Centrum Edukacji "EDUS" są osoby związane od kilkudziesięciu lat z pracą w oświacie, wykorzystując swoje doświadczenia dbają one o wysoki poziom nauczania w naszych szkołach.

Co zapewniamy?

• Bardzo wysoką zdawalność egzaminu maturalnego - ponad 85%!
  • Stałą opiekę dydaktyczną dla naszych słuchaczy.
  • Indywidualne podejście do ucznia oraz bezstresową naukę.
  • Sprawdzone i skuteczne metody nauczania poparte latami doświadczeń.
  • Wykwalifikowaną oraz profesjonalną kadrę pedagogiczną.
  • Rozszerzone zajęcia z języków obcych oraz informatyki.
  • Doskonałe warunki lokalowe - wszystkie zajęcia odbywają się w budynku naszego centrum, a sekretariat i biuro dyrekcji są do dyspozycji słuchaczy przez 7 dni w tygodniu, również podczas wszystkich zajęć.
Sekretariat czynny:
Poniedziałek - Piątek w godz. 9:00 - 16.30